Hikayemiz

Hikayemiz

West Danışmanlık olarak 25 yılı aşan otomotiv, proje, imalat, ihracat geçmişimiz ve yönetim sürecinin her aşamasını kapsayan gerçekçi ve uygulanabilir çözümlerimizle, Yönetim, İnsan Kaynakları ve İş Süreçleri ve Teknoloji Danışmanlığı hizmetleri sağlayan bir firmayız.

Kadromuzda bulunan uzman danışmanlarımız ile farklı sektörlerde edindikleri deneyimlerini , çözüm ortaklarımızın kurumsal süreçlerinin iyileştirilmesi ve global entegrasyonu için geliştirilen projelerle danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Yönetim Kurulu Başkanı ,Yönetim Kurulu ,Üst Düzey Yöneticiler ve CEO ile yeni vizyon, strateji ve planların oluşturulması. İş sürekliliğinin gerçekleştirilmesi için en etkili organizasyonun oluşturulması. İşletmeye maksimum fayda ve kazanç sağlayacak işletmeye özgü yeni yönetim anlayışı ve işleyişin yeniden tasarımlanması. Yeni devreye alınacak projelerin zaman ve bütçe planlarına uygun devreye alınması. İnsan Kaynağınızı doğru konumlandırılması ve net görev tanımları ile verimliliğin artıırılması.

ISO 9001, IATF 16949, ISO 45001, ISO 14001, ISO 10002, ISO 17025, FORD Q1, VDA, AS 9100 gibi otomotiv ve endüstrinin temelini oluşturan yönetim sistemlerinin kurulması , belgelendirme aşamalarının tamamlanması ve sürdürülebiliriliğin ilke edindirilerek teslim edilmesi noktasında hizmet vermekteyiz. Gerekli süreç iyileştirmelerinin yapılması, proses bazlı üretim aşamalarının iyileştirilmesi, görsel fabrikanın kurulması ve kalıcı hale getirilmesi, SMED çalışmaları ve IATF 16949 otomotiv kültürünün firmaya kazandırılmasını sağlamaktayız. ERP kurumsal kaynak planlama sisteminlerine sahip olmak, sistemlerini iyileştirmek isteyen firmalar ile yazılım firmaları arasındaki çalışmaları koordine etmek, ERP seçiminde dikkat edilecek hususlar, sözleşmelerin hazırlanması, yazılımcılar ile firma arasındaki entegrasyonun sağlanması, kiosk ve tezgahlardan veri alma sistemlerinin kurulması ve ERP ile haberleştirilmesi, ERP'nin içerideki tüm süreçlere uyarlanması ve raporlanması noktalarında hizmet vermekteyiz.