Hakkımızda

West Danışmanlık 2016 yılından bu yana yurt dışı eğitim alanında faaliyet göstermektedir. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenci adaylarına, eğitim ve kariyer hedefleri doğrultusunda en doğru seçimi yapmalarına yardımcı olabilmek için profesyonel hizmet verir.
Dil eğitimi , yurtdışı üniversite eğitimi , Master programları alanında hizmet vermek için İstanbul merkezli kurulmuş olan ve Almanya’nın Bochum şehrinde de lokasyonu bulunan bir yurtdışı danışmanlık firmasıdır.

Enerjisini genç ve dinamik kadrolardan alan , gerek Türkiye’de gerekse Almanya’da sorunsuz hizmet alabilmenizi sağlamaktayız.

Misyon

Eğitimin, toplumların kalkınmasında, bireylerin kişisel gelişiminde, insanlarla olan ilişkilerde çok önemli bir rol oynadığının farkında olan bir firma olarak, genç yaşta sizlerin bu olanaklardan yararlanmanızı sağlamayı kendimize görev edindik. Bu görev doğrultusunda sorumluluklarının bilincinde olan bir firma olarak, eğitimin kalitesini ve verdiğimiz hizmeti ön plana çıkararak, bizi tercih eden katılımcılarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutmak önceliklerimiz arasındadır.

Vizyon

Gelişmiş toplumların ve kültürel etkileşimlerin oluşmasında en büyük rolü oynayacak yeni nesillerin, bir birey olarak eğitimini üstlenerek onları, geleceğin yapılanmasında, insanımızın kazanmasında, kariyer planlamasında, yol gösteren bireyler olarak yetiştirmek ve alanında rakiplerinin adından saygıyla söz edeceği, bütün bir toplumu kaynaştıran öncü bir şirket olmaktır.

Hızlı Başvuru